Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

Bieg o Złotą Kaczkę 2024

Bieg o Złotą Kaczkę 2024

Bieg o Złotą Kaczkę 2024

Bieg o Złotą Kaczkę 2024

Data zawodów

2024-06-01

13:00

2024-06-01

13:00

Lokalizacja

Toszek

Toszek

Zarejestrowanych

68

Opłaconych: 28
Zarejestrowanych: 68
Opłaconych: 28
Do końca zapisów on-line pozostało 42 dni

Opis zawodów

Termin zawodów:

1 czerwca 2024 r.

Godzina startu:

Biegi dla dzieci i młodzieży - 9:30
Bieg główny - 13:00
Nordic Walking - 13:02

Miejsce zawodów i biuro zawodów:

Zamek w Toszku, ul. Zamkowa 10
Biuro zawodów czynne w dniu zawodów od godz. 8.00 do 12.00

Trasa:

Dystans: ok. 10km.
Trasa nie posiada atestu PZLA. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu.
Podłoże mieszane: kostka, asfalt, polne drogi, ścieżki parkowe (nawierzchnia „miękka” ok. 80%).
Na trasie może miejscowo występować błoto. Może również być ślisko.
Z uwagi na nawierzchnię udział osób niepełnosprawnych na wózkach nie jest możliwy.

 

Więcej informacji w regulaminie.

Regulamin Bieg główny

Regulamin Nordic Walking

Regulamin biegu dla dzieci i młodzieży

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Organizator zawodów

KS Zamkowiec Toszek
Bartłomiej Woźniak
bieg.kaczka@interia.pl
502 49 43 40

Koszt uczestnictwa

Bieg główny - 10km
70.00 zł

Nordic Walking - 10km
70.00 zł

Bieg dla dzieci i młodzieży
20.00 zł

Bieg dla dzieci i młodzieży (niepełnosprawni)
10.00 zł

Bieg główny - 10km (niepełnosprawni)
50.00 zł

Nordic Walking - 10km (niepełnosprawni)
50.00 zł
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Klasyfikacja Klub Status
Babińska Anna Poznań Nordic Walking - 10km KNW4 -
Opłać
Bartecki Marcin Toszek Bieg dla dzieci i młodzieży 7-9 lat -
Bentkowski Lesław Gliwice Bieg główny - 10km (niepełnosprawni) - FORBET runners
Breguła Henryk Tarnowskie Góry Nordic Walking - 10km (niepełnosprawni) - NORDICUS Strzybnica
Opłać
Bryzek Igor Bielsko-Biała Bieg główny - 10km (niepełnosprawni) - -
Opłać
Dadaś Elżbieta Gliwice Bieg główny - 10km (niepełnosprawni) - -
Dadaś Janusz Gliwice Bieg główny - 10km M4 -
Domagalski Radosław Pyskowice Bieg dla dzieci i młodzieży 4-6 lat Night Runners Pyskowice
Domagalski Cezary Pyskowice Bieg dla dzieci i młodzieży 7-9 lat Night Runners Pyskowice
Domagalski Krzysztof Pyskowice Bieg główny - 10km M3 Night Runners Pyskowice
Dusiński Mirosław Paczyna Bieg główny - 10km M3 -
Formas Adrian Janowice Bieg główny - 10km (niepełnosprawni) - -
FRĄC Elżbieta Gliwice Nordic Walking - 10km KNW3 Banda z Południa
Opłać
Frąc Dariusz Gliwice Bieg główny - 10km M4 Banda z Południa/Piraci z Szarloty
Opłać
Hryndio Jerzy KATOWICE Nordic Walking - 10km MNW5 Giszowiec chodzi razem
Inglot Małgorzata Toszek Bieg główny - 10km K1 Inglot Team
Inglot Tomasz Toszek Bieg główny - 10km M3 Inglot Team
Inglot Maciej Toszek Bieg główny - 10km M2 Inglot Team
Iwan Marek Pyskowice Bieg główny - 10km M2 -
Opłać
Jaksik Elena Kotulin Bieg dla dzieci i młodzieży 10-12 lat Kotulin
Opłać
Jaksik Lara Kotulin Bieg dla dzieci i młodzieży 4-6 lat Kotulin
Opłać
Jaksik Nikodem Kotulin Bieg dla dzieci i młodzieży 13-16 lat Kotulin
Opłać
Jezusek Piotrek Gliwice Bieg główny - 10km M3 -
Opłać
Kałużna Anna Gliwice Bieg główny - 10km K5 -
Opłać
Kloska Marek Wiśnicze Bieg główny - 10km M2 -
Opłać
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd