Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

JAZDA ROWEROWA NA CZAS „SMOCZKA PARK MTB”

JAZDA ROWEROWA NA CZAS „SMOCZKA PARK MTB”

JAZDA ROWEROWA NA CZAS „SMOCZKA PARK MTB”

JAZDA ROWEROWA NA CZAS „SMOCZKA PARK MTB”

Data zawodów

2024-04-20

12:00

2024-04-20

12:00

Lokalizacja

Park Smoczka Mielec,

Park Smoczka Mielec,

Zarejestrowanych

204

Opłaconych: 0
Zarejestrowanych: 204
Opłaconych: 0

Opis zawodów

Termin, miejsce  i biuro zawodów

20.04.2024 r. Park Smoczka Mielec, start godz.12:00. Biuro zawodów zlokalizowane będzie obok Górki czynne od godz. 9:30.

Trasa zawodów:

Długość oraz trudność trasy uzależniona jest od kategorii wiekowej.

Trasy oznakowane przy użyciu taśmy, barierek ochronnych, strzałek kierunkowych.

Więcej w regulaminie.

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Organizator zawodów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu
Adam Bochenek
17 787 48 54

Koszt uczestnictwa

Sztafeta rodzinna (3 osobowa)
Bezpłatnie

Maluchy (roczniki 2020 i młodsi)
Bezpłatnie

Kateg. 5-6 lat (roczniki 2018-2019)
Bezpłatnie

Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017)
Bezpłatnie

Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014)
Bezpłatnie

Kateg. 13-15 lat (roczniki 2009-2011)
Bezpłatnie
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Klasyfikacja Klub Podaj jednolitą nazwę sztafety (jeżeli bierzesz udział) lub pozostaw puste pole. Status
Baran Milena Głogów Małopolski Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Baran Igor Głogów Małopolski Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Bełch Gabriel Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - -
Bełch Samuel Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - -
Bernad Zuzanna Hucina Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Białek Nadia Mielec Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Biesiada Mikołaj Mielec Kateg. 5-6 lat (roczniki 2018-2019) - -
Błażejowski Borys Mielec Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Broda Pola Mielec Maluchy (roczniki 2020 i młodsi) - -
Brożonowicz Feliks Mielec Kateg. 5-6 lat (roczniki 2018-2019) - Przedszkole nr 20
Brożonowicz Leon Mielec Kateg. 13-15 lat (roczniki 2009-2011) - LO II Wygrani o grubość opony
Brożonowicz Laura Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - Szkoła Podstawowa nr 11 Wygrani o grubość opony
Brożonowicz Łucja Mielec Maluchy (roczniki 2020 i młodsi) - -
Brożonowicz Jakub Mielec Sztafeta rodzinna (3 osobowa) - - Wygrani o grubość opony
Brożonowicz Jan Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - Szkoła Podstawowa nr 11
Bukała Hanna Strzyżów Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - - Rower Park
Czaja-Kozioł Natalia Mielec Sztafeta rodzinna (3 osobowa) - -
Drożdżowska Antonina Mielec Maluchy (roczniki 2020 i młodsi) - -
Drożdżowski Franciszek Mielec Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Dudek Wiktor Mielec Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - -
Dudzik Antoni Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - -
Dudzik Alicja Mielec Kateg. 5-6 lat (roczniki 2018-2019) - -
Dudzik Michał Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - -
Dura Helena Mielec Kateg. 7-9 lat (roczniki 2015-2017) - Szkoła Podstawowa nr 11
Dura Barbara Mielec Kateg. 10-12 lat (roczniki 2012-2014) - Szkoła Podstawowa nr 11
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd