Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów

Data zawodów

2022-09-10

10:30

2022-09-10

10:30

Lokalizacja

Obrazów

Obrazów

Zarejestrowanych

43 / 250

Opłaconych: 24
Zarejestrowanych: 43 / 250
Opłaconych: 24
Do końca zapisów on-line pozostało 66 dni

Opis zawodów

  1. PROGRAM ZAWODÓW:

- godz. 800 -900- zgłoszenia i weryfikacja zawodników (Biuro zawodów - plac targowy przy budynku Zespołu Gospodarki Komunalnej w Obrazowie, Obrazów 54, 27-641 Obrazów)

- godz. 930 – start biegu 5 km

- godz. 935- start marszu rekreacyjnego Nordic Walking na dystansie 5 km

- godz. 1030 – start biegu GŁÓWNEGO 10 km

- godz. 1145– start biegu „Na szpilkach”

- godz. 1300 – ogłoszenie wyników, dekoracje zwycięzców, oficjalne zakończenie (miejsce dekoracji: scena główna Samorządowego Centrum Kultury w Obrazowie)

Biegi dziecięco-młodzieżowe

- godz. 1000 - otwarcie biura zawodów (Biuro zawodów – okolice Gminnej Biblioteki Publicznej
w Obrazowie, Obrazów 121, 27 - 641 Obrazów)

- godz. 1100- start biegów dziecięco-młodzieżowych

- godz. 1300– ogłoszenie wyników, dekoracje zwycięzców, oficjalne zakończenie (miejsce dekoracji: scena główna Samorządowego Centrum Kultury w Obrazowie w Obrazowie)

 

  1. KATEGORIE:

Bieg główny 10 km:

- generalna kobiet (trzy pierwsze zawodniczki) i mężczyzn (trzech pierwszych zawodników)

 

Kobiety:

- K20 - do 29 lat

- K30 - 30 – 39 lat

- K40 - 40 – 49 lat

- K50+ - powyżej 50 lat

 

Mężczyźni:

- M20 - do 29 lat

- M30 - 30 – 39 lat

- M40 - 40 – 49 lat

- M50+ - powyżej 50 lat

 

Klasyfikacja drużynowa (dla drużyn składających się z min. 5 zawodników) na podstawie sum czasów uzyskanych przez 4 najlepszych zawodników danej drużyny.

 

Bieg OPEN 5 km:

- generalna kobiet (trzy pierwsze zawodniczki) i mężczyzn (trzech pierwszych zawodników)

 

Marsz NORDIC WALKING:

- generalna kobiet (trzy pierwsze zawodniczki) i mężczyzn (trzech pierwszych zawodników)

 

Klasyfikacja drużynowa (dla drużyn składających się z min. 5 zawodników) na podstawie sum czasów uzyskanych przez 4 najlepszych zawodników danej drużyny.

 

 

  1. ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA:

 

Bieg GŁÓWNY 10 km

Zgłoszenia zawodników do biegu głównego na dystansie 10 km przyjmowane są drogą elektroniczną: link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl
i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz w biurze zawodów w dniu 10.09.2022 r.

Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 08.09.2022 r. do godziny 24:00. Opłata startowa w biegu głównym dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem http://timekeeper.pl/zawody/:

- do dnia 30 czerwca 2022 r. – 35 zł;

- od 1 lipca do 8 września 2022 r.– 40 zł;

- w biurze zawodów w dniu 10 września 2022 r. – 50 zł.

 

Bieg 5 km

Zgłoszenia zawodników do biegu OPEN na dystansie 5 km przyjmowane są drogą elektroniczną, link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz
w biurze zawodów w dniu 10.09.2022 r.

Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 08.09.2022 r. do godziny 24:00. Opłata startowa dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem http://timekeeper.pl/zawody/:

- do dnia 30 czerwca 2022 r. – 25 zł;

- od 1 lipca do 8 września 2022 r.– 30 zł;

- w biurze zawodów w dniu 10 września 2022 r. – 40 zł.

 

Marsz NORDIC WALKING

Zgłoszenia zawodników do Marszu Nordic Walking na dystansie 5 km przyjmowane są drogą elektroniczną, link do zapisów znajduje się na stronie www.obrazow.pl
i www.stowarzyszenienaszregion.pl oraz w biurze zawodów w dniu 10.09.2022 r.

Rejestracja elektroniczna będzie obowiązywać do dnia 08.09.2022 r. do godziny 24:00. Opłata startowa w marszu Nordic Walking dla zawodników, którzy dokonają płatności za pośrednictwem http://timekeeper.pl/zawody/:

- do dnia 30 czerwca 2022 r. –25 zł;

- od 1 lipca do 8 września 2022 r.– 30 zł;

- w biurze zawodów w dniu 10 września 2022 r. – 40 zł.

 

Uwaga: Zawodnicy, którzy zarejestrują się i opłacą start w poszczególnej konkurencji do 30 czerwca br. otrzymają koszulki z własnym nadrukiem (imię zawodnika).

 

Opłata startowa nie podlega zwrotowi oraz nie można jej przenosić na innego uczestnika.

 

Bieg „Na szpilkach”

Zgłoszenia zawodników do udziału w biegu przyjmowane będą w dniu 10.09.2022 r. w biurze zawodów Biegu o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów. Podczas weryfikacji zawodnik musi posiadać dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

Podczas weryfikacji zawodnik własnoręcznie musi złożyć podpis pod oświadczeniem o udziale
w biegu na własną odpowiedzialność.

Udział w biegu jest bezpłatny.

 

Biegi dziecięco-młodzieżowe:

  • zawody otwarte

Zgody rodziców/opiekunów będące jednocześnie zgłoszeniami przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Obrazowie do dnia 08.09.2022 r. do godziny 1400 (włącznie).
W dniu zawodów, tj. 10.09.2022 r. zawodnicy biegów młodzieżowych zobowiązani są posiadać przy sobie zgody rodziców/opiekunów do wzięcia udziału w zawodach. Karty zgłoszeń do biegów młodzieżowych oraz zgody rodziców/opiekunów do pobrania ze strony
www.obrazow.pl
i www.stowarzyszenienaszregion.pl.

  1. NAGRODY:

Każdy uczestnik biegu na dystansie 5 i 10 km, marszu rekreacyjnego Nordic Walking oraz biegów młodzieżowych otrzymuje pamiątkowy medal.

- Bieg główny 10 km

Klasyfikacja generalna: mężczyźni – miejsca: I-III – puchary i nagrody pieniężne; kobiety – miejsca:
I-III – puchary i nagrody pieniężne.

Klasyfikacja wg kategorii wiekowych: mężczyźni – miejsca: I-III – puchary i nagrody pieniężne; kobiety – miejsca: I-III – puchary i nagrody pieniężne.

UWAGA: Zawodnicy, którzy zostaną nagrodzeni w kategorii OPEN, nie będą nagradzani
w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

- Bieg 5 km

Klasyfikacja generalna: mężczyźni – miejsca: I-III – puchary i nagrody rzeczowe; kobiety – miejsca:
I-III – puchary i nagrody rzeczowe.

 

- Marsz NORDIC WALKING

Klasyfikacja generalna: mężczyźni – miejsca: I-III – puchary i nagrody rzeczowe; kobiety – miejsca:
I-III – puchary i nagrody rzeczowe.

 

- Biegi dziecięco-młodzieżowe

Klasyfikacja wg kategorii wiekowych: chłopcy – miejsca: I-III – puchary i nagrody rzeczowe; dziewczęta – miejsca: I-III – puchary i nagrody rzeczowe.

 

- Bieg „Na szpilkach”

Drobne upominki dla wszystkich zawodniczek, które ukończą bieg.

 

Wysokość nagród finansowych oraz wartość nagród rzeczowych będzie uzależniona od środków pozyskanych od sponsorów.

Organizator zapewnia pakiety startowe dla zawodników opłaconych przelewem i zweryfikowanych elektronicznie.

 

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Koszt uczestnictwa

Bieg GŁÓWNY 10 km
50.00 zł
40.00 zł

Bieg 5 km
40.00 zł
30.00 zł

Marsz Nordic Walking 5 km
40.00 zł
30.00 zł
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Konkurencja Klasyfikacja Klub Status
Chachuła Michał Trześń Bieg 5 km - -
Dołomisiewicz Sławomir Oględów Bieg GŁÓWNY 10 km M 50+ -
Drąg Piotr Krzaki Bieg 5 km - Stalowowolski Klub Biegacza
Durtka Mateusz Chmielów Bieg GŁÓWNY 10 km M 20 -
Opłać
Franos Edyta Franos Sandomierz Bieg GŁÓWNY 10 km K 40 TaklubięSandomierz
Opłać
Gębuś Grzegorz Gębuś Stalowa Wola Bieg GŁÓWNY 10 km M 30 Stalowowolski Klub Biegacza
Opłać
Hankus Ewa Chmielów Bieg GŁÓWNY 10 km K 40 -
Opłać
Jagielski Tomasz Stalowa Wola Bieg 5 km - Stalowowolski Klub Biegacza
JAGODZIŃSKI ŁUKASZ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Bieg 5 km - Głogovia Głogów Młp.
Opłać
Jargiło Robert Jastkowice Bieg GŁÓWNY 10 km M 40 Stalowowolski Klub Biegacza
Jastrząb Piotr Kraków Bieg 5 km - -
Opłać
Korczyńska-Kwitek Basia Stalowa Wola Bieg 5 km - #KwitekTeam
Opłać
Kwitek Grzegorz Stalowa Wola Bieg 5 km - #KwitekTeam
Opłać
Lis Paulina GłogówMałopolski Bieg GŁÓWNY 10 km K 30 Głogovia Głogów Młp.
Opłać
Majewski Jan Gorzyce Marsz Nordic Walking 5 km - Gorzyce chodzi z kijkami
Miklusz Bogdan Domaradz Bieg GŁÓWNY 10 km M 40 -
Opłać
Młynarski Stanislaw Zarzecze Bieg GŁÓWNY 10 km M 50+ Stalowowolski klub biegacza
Nalepa Tomasz Janów Lubelski Bieg 5 km - -
Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg GŁÓWNY 10 km M 40 Witar Tarnobrzeg
Opłać
Pikuła Tomasz Stalowa Wola Bieg GŁÓWNY 10 km M 40 Stalowowolski Klub Biegacza
Próchnicka Barbarella Sandomierz Bieg 5 km - -
Próchnicki Wojciech Sandomierz Bieg 5 km - -
Prus Adam Stalowa wola Bieg 5 km - -
SIEK KAZIMIERZ ZABRNIE Bieg GŁÓWNY 10 km M 50+ Fartlek GO
Opłać
Siembida Małgorzata Ulanów Bieg GŁÓWNY 10 km K 40 Stalowowolski Klub Biegacza
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd