Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

VII Aquathlon Rzeszów

VII Aquathlon Rzeszów

VII Aquathlon Rzeszów

VII Aquathlon Rzeszów

Data zawodów

2024-03-24

9:00

2024-03-24

9:00

Lokalizacja

Rzeszów

Rzeszów

Zarejestrowanych

28 / 250

Opłaconych: 0
Zarejestrowanych: 28 / 250
Opłaconych: 0
Do końca zapisów on-line pozostało 14 dni

Opis zawodów

Biuro zawodów: Pływalnia ROSIR, ul. Matuszczaka 7A, 35-083 Rzeszów

Pływanie: Pływalnia ROSIR, ul. Matuszczaka 7A, 35-083 Rzeszów, długość: 25 m,

Bieg: Hala Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, Cicha 2B, 35-326 Rzeszów, 200m

Dekoracja zwycięzców: Hala Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, Cicha 2B, 35-326 Rzeszów

Pomiar czasu: Ręczny (Pływanie), Elektroniczny (Bieg)

Limit czasu pływania: W wyścigu głównym na dystansie 800 m organizator wprowadza limit pływania na 12’00”.

Limit zgłoszeń: 250 zawodników.

Opłata startowa:

Wpłaty zaksięgowane do dnia 10.03.2024:

40,00 zł dla dzieci i żaków (7-12 lat),

70,00 zł dla młodzików, juniorów młodszych i juniorów (13-19 lat),

90,00 zł dla młodzieżowców, Elity oraz amatorów AG (18 lat i więcej).

Wpłaty zaksięgowane od 11 - 17.03.2024:

50,00 zł dla dzieci i żaków (7-12 lat),

80,00 zł dla młodzików, juniorów młodszych i juniorów (13-19 lat),

100,00 zł dla młodzieżowców, Elity oraz amatorów AG (18 lat i więcej).

Po 17 marca 2024 r. nie ma możliwości zapisów.

Więcej informacji w regulaminie.

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Koszt uczestnictwa

Dzieci I
50.00 zł
40.00 zł

Dzieci II
50.00 zł
40.00 zł

Żacy/Żakinie
50.00 zł
40.00 zł

Młodzicy//Młodziczki
80.00 zł
70.00 zł

Juniorzy Młodsi/ Juniorki Młodsze
80.00 zł
70.00 zł

Juniorzy/Juniorki
80.00 zł
70.00 zł

Młodzieżowcy
100.00 zł
90.00 zł

Amatorzy
100.00 zł
90.00 zł
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Klasyfikacja Klub Status
Ambroszko Weronika Stalowa Wola Juniorzy Młodsi/ Juniorki Młodsze - -
Opłać
Bałut Piotr Markowizna Amatorzy M AG18 STYROBUD
Opłać
Bilska Julia Rzeszów Amatorzy K AG18 -
Opłać
Bursiewicz Filip Kleosin Żacy/Żakinie - 3T Białystok
Opłać
Bursiewicz Zuzanna Kleosin Młodzicy//Młodziczki - 3T Białystok
Opłać
Ciepiela Natalia Siemianowice Śląskie Żacy/Żakinie - Eden Racing Siemianowice Śląskie
Opłać
Ciepiela Stanisław Siemianowice Śląskie Młodzicy//Młodziczki - Eden Racing Siemianowice Śląskie
Opłać
Czajkowska Julia Białystok Młodzicy//Młodziczki - 3T Białystok
Opłać
Haloszka Patryk Jarosław Amatorzy M AG18 Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ
Opłać
Kierot Agnieszka Katowice Dzieci II - Eden Racing Siemianowice Śląskie
Opłać
Latała Dawid Rzeszów Amatorzy M AG18 KS Prestige Rzeszów
Opłać
Lorek Stanisław Rzeszów Żacy/Żakinie - SWIM Tri Rzeszów
Opłać
Perkowski Kazimierz Białystok Młodzicy//Młodziczki - 3T Białystok
Opłać
Pitura Eliza Lublin Amatorzy K AG40 Szymanowski Triathlon Team
Opłać
Rogowski Mateusz Rzeszów Amatorzy M AG40 KS Prestige Rzeszów
Opłać
Serwińska Róża Rzeszów Młodzicy//Młodziczki - SWIM Tri Rzeszów
Opłać
Serwiński Kacper Rzeszów Juniorzy Młodsi/ Juniorki Młodsze - SWIM Tri Rzeszów
Opłać
Skreptan Wojciech Rzeszów Amatorzy M AG18 -
Opłać
Sobczuk Amelia Siemianowice Śląskie Dzieci II - Eden Racing Siemianowice Śląskie
Opłać
Sojda Dominika Siemianowice Śląskie Żacy/Żakinie - Eden Racing Siemianowice Śląskie
Opłać
Sondej Wiesław Rzeszow Amatorzy M AG50+ Endorfina
Opłać
Szafran Dariusz Lublin Amatorzy M AG50+ Lubelska Grupa Triathlonu
Opłać
Szafran Karolina Lublin Żacy/Żakinie - Lubelska Grupa Triathlonu
Opłać
Szumieluk Franciszek Białystok Młodzicy//Młodziczki - 3T Białystok
Opłać
Wiecha Małgorzata Katowice Dzieci II - Eden Racing Siemianowice Śląskie
Opłać
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd