Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

X Stalowa Dycha im. Bogdana Dziuby – Triada TSSE Euro-Park Wisłosan

X Stalowa Dycha im. Bogdana Dziuby – Triada TSSE Euro-Park Wisłosan

X Stalowa Dycha im. Bogdana Dziuby – Triada TSSE Euro-Park Wisłosan

X Stalowa Dycha im. Bogdana Dziuby – Triada TSSE Euro-Park Wisłosan

Data zawodów

2022-09-17

15:00

2022-09-17

15:00

Lokalizacja

Stalowa Wola

Stalowa Wola

Zarejestrowanych

96

Opłaconych: 26
Zarejestrowanych: 96
Opłaconych: 26
Do końca zapisów on-line pozostało 73 dni

Opis zawodów

  1. Termin i miejsce
    • Termin: 2022-09-17 (sobota), godzina 15:00
    • Start i meta: Stalowa Wola, ul. 1-go Sierpnia, Plac Piłsudskiego obok Miejskiego Domu Kultury
    • Trasa: 10 km, asfalt/beton, dwie pętle po 5 km, atestowana,
    • Biuro zawodów znajdować się będzie w strefie startowej.
  2. Program
    • 12:00 – otwarcie biura zawodów
    • 14:15 – „Biegi Nadziei Olimpijskich”
      • 200m – rocznik 2016 i młodsi
      • 300m – roczniki od 2013 do 2015
    • 14:30 – zamknięcie biura zawodów
    • 15:00 – start biegu głównego
    • 16:45 – zamknięcie trasy
    • 17:00 – zakończenie biegu, dekoracja zwycięzców biegów dziecięcych, biegu głównego, loteria fantowa dla uczestników biegu głównego

Więcej informacji w regulaminie.

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Organizator zawodów

Stalowowolski Klub Biegacza
Stanisław Łańcucki
s.lancucki@onet.pl
882 679 823

Koszt uczestnictwa

Bieg 10 km
70.00 zł
45.00 zł
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Konkurencja Klasyfikacja Klub Status
Antczak Iliana Miedziana Góra Bieg 10 km K-30-39 Zabiegani w Kielcach
Bajek Paweł Jeżowe Bieg 10 km M-40-49 -
Bezubik Barbara Stalowa Wola, pow. stalowowolski Bieg 10 km K-30-39 -
Opłać
Błądek Piotr Kamień Bieg 10 km M-30-39 PROSWIM
Boczula Alicja Skopanie Bieg 10 km K-16-29 Witar Tarnobrzeg
Opłać
Bogumił Sylwia Zielonki Bieg 10 km K-16-29 -
Borek Rafał Tarnobrzeg Bieg 10 km M-40-49 -
Opłać
Buczek Sławomir Stalowa Wola Bieg 10 km M-50-59 ZAB
Opłać
Ćwik Janusz Mielec Bieg 10 km M-60-69 Wiatr We Włosach
Opłać
Ćwik Michał Stalowa Wola Bieg 10 km M-30-39 Lebioda Running Team
Opłać
Czyż Grzegorz Tarnów Bieg 10 km M-50-59 Grupa Azoty -Automatyka Tarnów
Opłać
Dec Dominik Sokołów Małopolski Bieg 10 km M-30-39 PROSWIM
Drąg Piotr Krzaki Bieg 10 km M-30-39 Stalowowolski Klub Biegacza
Durtka Mateusz Chmielów Bieg 10 km M-16-29 -
Opłać
Dziurzyński Przemysław Stalowa Wola Bieg 10 km M-30-39 Mokrzyszów Biegs
Ferens Wiesław Boguchwała Bieg 10 km M-50-59 -
Opłać
Fulara Ewelina Stalowa Wola Bieg 10 km K-30-39 Lebioda Running Team
Opłać
Gałka Joanna Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 10 km K-50-59 OstroBiec
Gruszczyński Sławomir Tarnobrzeg Bieg 10 km M-40-49 -
Opłać
Gubernat Bartosz Rzeszów Bieg 10 km M-40-49 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Hankus Ewa Chmielow Bieg 10 km K-40-49 -
Opłać
Hołody Bartłomiej Stalowa Wola Bieg 10 km M-16-29 AP GNG
Opłać
Hrymak Stanisław Lubaczów Bieg 10 km M-70-100 -
Jagielski Tomasz Stalowa Wola Bieg 10 km M-30-39 Stalowowolski Klub Biegacza
Opłać
Jargiło Robert Jastkowice Bieg 10 km M-40-49 Stalowowolski Klub Biegacza
Opłać
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd