Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

XIII Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

XIII Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

XIII Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

XIII Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

Data zawodów

2022-10-29

13:00

2022-10-29

13:00

Lokalizacja

Skarżysko - Kamienna

Skarżysko - Kamienna

Zarejestrowanych

113

Opłaconych: 72
Zarejestrowanych: 113
Opłaconych: 72
Do końca zapisów on-line pozostało 21 dni

Opis zawodów

Termin i miejsce:

                  2022r. (sobota 29 Października) Start biegu OPEN 13:00

                  Start i meta: ul Zwycięzców  w Skarżysku – Kamiennej (SP nr2)

KLASYFIKACJE I NAGRODY

W biegu głównym na 10km będą prowadzone klasyfikacje oraz nagradzanie indywidualne:

Klasyfikacja  OPEN oraz wiekowa kobiety i mężczyźni.

 

Kobiety:

  K-1: 16-19lat (2006-2003)

  K-2: 20-29lat (2002-1993)

  K-3: 30-39lat (1992-1983)

  K-4: 40-49lat (1982-1973)

  K-5: 50-59lat (1972-1963)

Mężczyźni:

 -M-1: 16-19lat (2006-2003)

- M-2: 20 - 29 lat ( 2002-1993)

- M-3: 30 - 39 lat ( 1992-1983)

- M-4: 40 – 49 lat( 1982-1973)

- M-5: 50 – 59 lat (1972-1963)

- M-6: 60 – 69 lat (1962-1953)

Aby dana kategoria „się odbyła” musi być w niej zgłoszonych, opłaconych co najmniej 3 zawodników/zawodniczek do dnia 15.10.2022r. w przeciwnym wypadku zostanie ona połączona z niższą kategorią.

Więcej informacji  w regulaminie.

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Organizator zawodów

Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
Rafał Czarnecki
czarneckir@o2.pl

Koszt uczestnictwa

10 km
60.00 zł
50.00 zł
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Konkurencja Klasyfikacja Klub Status
Andrzejewska Joanna Lublin 10 km K-50-59 lubelskibiegacz.pl TEAM
Bąk Marcin Skarżysko-Kamienna 10 km M-40-49 -
Balcerak Mariusz Skarżysko Kamienna 10 km M-40-49 WTÓRPOL
Opłać
Bernat Damian Bliżyn 10 km M-30-39 Czarnecki Run Team
Biegaj Arkadiusz Skarżysko- kam 10 km M-40-49 Skarżyskie Dziki
Opłać
Boczek Marian Skarżysko- Kam 10 km - -
Boruń Zbigniew Stąporków 10 km M-30-39 -
Borycki Łukasz Kielce 10 km M-30-39 Stokowczyki Team
Opłać
Botkiewicz Jarosław Piaseczna Górka 10 km M-40-49 Stokowczyki Team
Opłać
Brześcińska-Srępień Magdalena Skerżysko-Kamienna 10 km - -
Brzózka Jarosław Skarżysko-Kamienna 10 km M-50-59 Czarnecki Run Team
Bzinkowski Kamil Wielka Wieś 10 km M-20-29 -
CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA Skarżysko-Kamienna 10 km K-50-59 Janusze Biegania
Ćwik Michał Stalowa Wola 10 km M-30-39 LEBIODA RUNNING TEAM
Opłać
CZARNECKA LIDIA BLIŻYN 10 km K-30-39 Czarnecki Run Team
CZARNECKI RAFAŁ BLIŻYN 10 km M-40-49 Czarnecki Run Team
Opłać
Czarnecki Kamil Skarżysko Kamienna 10 km M-40-49 Czarnecki Run Team
Opłać
Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe 10 km K-20-29 Nadir Jędrzejów/ AZS UJK Kielce
DRYPS RYSZARD Nowa Sarzyna 10 km M-60-69 NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
Dudzic Patryk Staszów 10 km M-30-39 Czarnecki Run Team
Opłać
Fugiński Maciej Bliżyn 10 km M-20-29 IM Inspiration team
Opłać
Furtak Bartosz Kraków 10 km M-20-29 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
Opłać
Furtak Magdalena Kielce 10 km K-30-39 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
Furtak Dariusz Kielce 10 km M-50-59 Czarnecki Run Team
Gad Przemek Strawczyn 10 km M-30-39 Biegam bo lubię Strawczyn
Opłać
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd