Jesteś organizatorem, masz pytanie? Zadzwoń: +48 517 732 199

XVII STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

XVII STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

XVII STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

XVII STALOWOWOLSKI ROWEROWY CROSS COUNTRY o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

Data zawodów

2024-05-01

10:00

2024-05-01

10:00

Lokalizacja

Stalowa Wola

Stalowa Wola

Zarejestrowanych

53 / 150

Opłaconych: 25
Zarejestrowanych: 53 / 150
Opłaconych: 25
Do końca zapisów on-line pozostało 11 dni

Opis zawodów

I. Termin i miejsce

• Wyścig odbędzie się 1 maja 2024 r. na trasie okrężnej (1 okrążenie – ok. 9 km długości), start i meta – Ciemny Kąt.
• Biuro Zawodów – Ciemny Kąt – czynne w dniu zawodów od godz. 8.30 do ich zakończenia.
• Zawodniczki i zawodnicy startujący w kategoriach „I”, „II” i „V” powinni odebrać numer startowy i dopełnić pozostałych formalności w Biurze Zawodów w godz.
8.30 – 9.30.
• Zawodnicy startujący w kategoriach „III” i „IV” powinni odebrać numer startowy i dopełnić pozostałych formalności w Biurze Zawodów w godz. 9.30 – 11.30.

II. Sposób przeprowadzenia wyścigu

1. Wyścig rozegrany zostanie jako cross terenowy w klasyfikacji indywidualnej
na wytyczonej rundzie.
2. Dystans rundy – ok. 9 km
3. Rywalizacja odbędzie się na dystansie jedno-, dwu- lub trzykrotnie pokonywanej rundy w zależności od kategorii wiekowej.
4. Kategorie wiekowe (decyduje rok urodzenia):
- „I” – kobiety – open (od 15 lat)
- „II” – od 15 do 17 lat
- „III” – od 18 do 34 lat
- „IV” – od 35 do 49 lat
- „V” – powyżej 50 lat
5. Limit uczestników – 150 osób

III. Program zawodów

• 8.30 – 11.30 – wydawanie numerów startowych w Biurze Zawodów
• 10.00 – start zawodniczek i zawodników w kategoriach „I” i „II” na dystansie 1 rundy oraz zawodników w kategorii „V” na dystansie 2 rund
• 11.45 – start zawodników w kategoriach „III” i „IV” na dystansie 3 rund
• ok. 13.45 – zakończenie zawodów
• rozdanie pucharów i dyplomów dla zwycięzców Crossu
• losowanie nagród wśród wszystkich uczestników Crossu

IV. Nagrody

• Miejsca I – III w każdej kategorii wiekowej – puchary Prezydenta Miasta Stalowej Woli oraz okolicznościowe dyplomy
• Wszyscy uczestnicy XVII Stalowowolskiego Rowerowego Crossu Country otrzymają pamiątkowe medale.

 

Więcej informacji w regulaminie.

Regulamin

Pobierz regulamin zawodów

Organizator zawodów

Miejski Dom Kultury, ul. 1 Sierpnia 9, 37-450 Stalowa Wola
Klaudia Kowalska
klaudiako.mdk@o2.pl
(15) 842 09 50, 842 09 61

Koszt uczestnictwa

Cross Country
20.00 zł
Utwórz konto
Posiadasz już konto. Zaloguj się.

Lista zawodników

Nazwisko
Imię
Miasto
Kategoria Klasyfikacja Klub Status
Bielak Stanisław Janów Lubelski Cross Country Kat V (2 rundy) Bike Club Janów Lubelski
Opłać
Buczek Sławomir Stalowa Wola Cross Country Kat V (2 rundy) -
Opłać
Ciak Przemysław Jeżowe Cross Country Kat III (3 rundy) -
Opłać
Czajka Jagoda Stalowa Wola Cross Country Kat I - Kobiety 15+ (1 runda) -
Opłać
Daśko Stanisław Janów Lubelski Cross Country Kat V (2 rundy) Bike Club Janów Lubelski
Dudek Wojciech PRZĘDZEL Cross Country Kat III (3 rundy) OSP Przędzel
Dudek Anna Tarnów Cross Country Kat I - Kobiety 15+ (1 runda) -
Opłać
Durek Andrzej Stalowa Wola Cross Country Kat IV (3 rundy) Anrent Wypożyczalnia,Profesjonalne środki czystości
Opłać
Fusiara Tomasz Janów Lubelski Cross Country Kat IV (3 rundy) Bike Club Janów Lubelski
Opłać
Grabowski Andrzej Zarzecze Cross Country Kat IV (3 rundy) WIKPER TEAM
Haliniak Łukasz Nisko Cross Country Kat IV (3 rundy) -
Opłać
HOŁÓWKO Marek Biłgoraj Cross Country Kat V (2 rundy) BSK MIÓD KOZACKI
Hynek Dawid Nagoszyn Cross Country Kat II (1 runda) -
Opłać
Jajko Michał Tarnobrzeg Cross Country Kat III (3 rundy) WIKPER TEAM
Opłać
Jóźwiakowski Szymon Rzeszów Cross Country Kat IV (3 rundy) OldBoyTEAM
Kapica Slawomir Janow Lub Cross Country Kat V (2 rundy) Bike Club Janów Lubelski
Opłać
Kasprzak Dawid Mielec Cross Country Kat IV (3 rundy) -
Krupa Paweł Agatówka Cross Country Kat IV (3 rundy) Lebioda Running Team
Opłać
Laskowski Benedykt Stalowa Wola / Nisko Cross Country Kat IV (3 rundy) Rowerzyści ze Stali
Lautenszleger Paweł Stalowa Wola Cross Country Kat III (3 rundy) TACC
Opłać
Majewski Jan Gorzyce Cross Country Kat V (2 rundy) -
Małek Mirosław Pysznica Cross Country Kat IV (3 rundy) STWA MTB TEAM
Młynarski Stanisław Zarzecze/Stalowowolski Klub Biegacza Cross Country Kat V (2 rundy) Stalowowolski Klub Biegacza
Opłać
Młynarski Stanislaw Zarzecze Cross Country Kat V (2 rundy) Stalowowolski Klub Biegacza
Opłać
Nowak Krystian Kraśnik Cross Country Kat III (3 rundy) ERKADO RT KRAŚNIK
Opłać
- opłacony
- nieopłacony
- nie dotyczy
- nd